SKOJARZENIA DO MÓWIENIA

SKOJARZENIA DO MÓWIENIA

2024-06-24 20:00

Brak wolnych miejsc na to szkolenie.

Opis szkolenia

SKOJARZENIA DO MÓWIENIA

zestaw wydrukowanych kart plus DWUGODZINNE szkolenie online

„Skojarzenia do mówienia” to autorska pomoc logopedyczna do wywoływania i utrwalania głosek w mowie, do ćwiczenia słuchu fonemowego i kształtowania świadomości fonologicznej w oparciu o koncepcję metafor głoskowych Van Riper'a.

Są to KARTY sprzedawanie w zestawie z dwugodzinnym szkoleniem online, podczas którego pokazane zostaną również GESTY towarzyszące obrazkom, POMYSŁY na praktyczne wykorzystanie kart (np. jako podpowiedź, postępowanie przy wywołaniu głoski, przy substytucji i przy deformacji głoski).

Polecane przy pracy m.in. z ORM, afazją motoryczną, niedokształceniem mowy o typie afazji, dziecięcą apraksją mowy, dyslalią itp.

Uczestnik szkolenia otrzymuje

- zestaw 40 kart (ilustracja 36 głosek plus 4 bonusowe ) -specjalny wydruk (sztywny papier, matowy laminat)

- NOWOŚĆ - wytrzymałe i praktyczne metalowe opakowanie na karty

- udział w dwugodzinnym szkoleniu online

- zaświadczenie

- fakturę

Jeśli próbowałeś już wszystkiego ....spróbuj nowości ! Uczenia głosek przez zabawę, skojarzenia i gesty!

LINK DO SZKOLENIA POJAWIA SIĘ PO ZAKUPIE W PAŃSTWA PROFILU W ZAKŁADCE MOJE SZKOLENIA ONLINE

Ewa Grzelak, logopeda, terapeuta AAC, terapeuta metody PROMPT, SCERTS, glottodydaktyk, szkoleniowiec MÓWika, wykładowca akademicki. Mama dwunastoletniego Huberta, chłopca z autyzmem i apraksją mowy, użytkownika AAC. Pracuje z dziećmi z różnymi problemami w komunikowaniu się i używaniu mówienia i języka. W praktyce logopedycznej bazuje na zastosowaniu zasad motorycznego uczenia się artykulacji u dzieci z apraksja, afazją motoryczną z praktycznym wykorzystaniem metody PROMPT oraz wsparciu środowiska dziecka w tym zakresie. Ciągle pogłębia swoją wiedzę, ze szczególnym naciskiem na metody pracy z dzieckiem z autyzmem i apraksją. Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji, zarówno w Polsce jak i zagranicą.Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się prowadząc swoją stronę internetową www.apraksja,pl oraz spotkania, prelekcje i szkolenia dla rodziców i specjalistów