Widz Ewa

Dalanowska 48/24,
Warszawa (mazowieckie)
+48 606 607 914

Kilka słów o mnie

Profesjonalizm i dobra zabawa – to moja dewiza. Dlatego zadbałam o wykształcenie i cały czas się doskonalę – jestem logopedą, certyfikowanym przez PZL, ze specjalnością neurologopedia i surdologopedia, a także terapeutą miofunkcjonalnym , trenerem TUS i Providerem Neuroflow. Nawet najbliżsi nie są w stanie policzyć moich szkoleń, kursów i webinarów, tym bardziej, że ich liczba rośnie w każdym miesiącu. Wiedza procentuje, a najlepszym dowodem i nagrodą dla mnie są kolejne dzieciaki, które nie tylko coraz sprawniej mówią, ale i lepiej funkcjonują w rodzinie, przedszkolu i szkole. Z uśmiechem przychodzą na zajęcia, wiedząc, że za każdym razem zaskoczę je nowym zadaniem, aktywnością, zabawą. U mnie nigdy nie jest nudno, ale nie może być inaczej, skoro praca jest moją pasją! Mogę zdradzić, że nie tylko dzieciaki świetnie się bawią, ja też…

Burza rudych loków i uśmiech, cierpliwość i życzliwość, troska i uwaga – mam nadzieję, że taką pozostaję w pamięci tych, którym pomogłam i którzy już nie muszą do mnie przychodzić.

Wiem, jak ważna jest dobra współpraca z rodzicami, a wieloletnie doświadczenie sprawia, że umiem o to zadbać. Cieszę się, kiedy rodzice wracają do mnie, żeby podziękować i podzielić się osiągnięciami i sukcesami swoich dzieci.

Dwa lata temu spełniłam swoje zawodowe marzenie: uruchomiłam własną firmę Studio Mowy.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki dorosłych już dzieci. Uwielbiam podróże, jazdę na rowerze, czytanie książek i słodycze 😊.

Pracuję z pacjentami w grupach wiekowych

0 - 3 lat, 3 - 5 lat, 5 - 18 lat

Pracuję z pacjentami z

dziecięcą apraksją mowy
ORM
afazją motoryczna
afazją
ASD
Wadami słuchu
CAPD

Ukończone szkolenia

Terapia dziecięcej apraksji mowy, ORM, afazji motorycznej i rozwojowej wg zasad motorycznego uczenia
Skojarzenia do mówienia
AAC jako wsparcie mówienia
Ty też możesz umieścić podobny wpis. To takie proste!